Doç. Dr. Altuğ ÇetinkayaMENÜRandevuRANDEVUSİZDEN GELENLER

Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği

Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği

Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği Nedir?

Ameliyatsız göz Çevresi Estetiği uygulaması öncesi herhangi bir hazırlığa gerek yoktur. Direk randevunuza gelebilirsiniz. İlk olarak uyuşturucu krem uygulanır ve 30 – 45 dakika sonra ise işlem yapılır.

Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği Ankara

Göz estetiğinin ana konularından biri olduğu oküloplastik cerrahi, giderek daha fazla kişinin başvurduğu estetik cerrahi yöntemleri kapsamaktadır. İnsanın yüz görünümünün ana belirleyicisi olan göz ve göz çevresi ile ilgili olan estetik müdahaleler, oküloplastik cerrahinin başlıca konularındandır.

Göz estetiği alanına göz kapaklarındaki deri fazlalıklarının alınması, sarkmış kaşların yeniden eski görünümüne getirilmesi, göz torbalarının giderilmesi, göz çukurunun estetiği gibi işlemler girer. Göz estetiği hakkında merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Ameliyatsız Göz Çevresi Estetiği Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Göz estetiği Ankara için tecrübeli bir cerrah bulmanız önemlidir. Ankara oküloplastik cerrahi alanında göz çevresi, göz kapakları, göz çukuru, kaşlar ve göz yaşı yolları, tiroide bağlı göz problemleri, protez göz gibi bölümlerin ameliyatları yapılır. Son derece hassas bir bölge olan göz estetiği ameliyatlarında titizlikle ve dikkatle çalışılmalıdır.

Ankara göz estetiği uygulamaları kliniğimizde uygulanıyor olup, kişilerin talebi doğrultusunda yapılan değerlendirme sonucunda ne tip bir tedavi uygulanacağına karar verilir. Göz estetiği Ankara uygulamalarında amaç hastalarımızın daha sağlıklı ve doğal göz çevresi görünümüne kavuşmalarıdır.

Göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesi için yapılan botoks, dolgu uygulamalarından, göz altı torbalarının alınmasına, düşük göz kapağı tedavisinden göz protezlerine, ameliyatsız göz ve yüz gençleştirme işlemleri olan Plexr, Accutite, Facetite, Morpheus işlemlerine, PRP, mezoterapi, hyaluronic acid biostimulasyon, 6 nokta yüz kaldırma işlemlerine kadar Ankara göz estetiği konusunda çeşitli işlemler ve operasyonlar yapılmaktadır. Hepsinin de oküloplasti alanında uzmanlaşmış bir hekim tarafından yapılması gerekir.

Doç. Dr. Altuğ ÇetinkayaDoç. Dr. Altuğ ÇetinkayaOküloplastik, Orbital, Rekonstrüktif Cerrahi
0530 279 03150530 279 0315