Prof. Dr. Altuğ ÇetinkayaMENÜRandevuRANDEVU

Çok başarılı bir ameliyat oldum.

12 haziran 2020 de başarısız geçen bir alt göz kapağı ameliyatı oldum. Sonuç tam bir felaketti goz alti yağları zaten alınmamıştı sol gözümde fazla deri alindiği için alt kapak aşağı doğru sarktı. Görmede de sorunlarım oluştu. Yine aynı sol gözde kirpikler kesildiği için kirpiklerim yoktu.

Sağ ve sol goz arasındaki simetri bozuldu ifadem değişti.kaş yapım tamamen değişti.yani 1.5 ay boyunca yasam kalitem düştü. Tabi bu arada bulunduğumuz şehirde iki göz doktoruna daha gittim ve intenette bu tıp operasyonlar sonucu yaşanan olumsuzluklarda insanlar nasıl bir çıkış yolu bulmuş bunları araştırdım. Bu yorumların karar verirken nekadar çok önemli olduğunu bildiğim için bu kadar ayrıntılı yazıyorum. Dostlarımızın yönlendirmesi ile ankarada Altuğ hocam ile tanışma fırsatımız oldu. Muayene esnasındaki kendine güvenen net tavırları.

Profosyonel muayene tekniği ve operasyon da izleyeceği yöntemi ile ilgili net verdiği karar ve bilgi bize de güven verdi çok korkmama rağmen çok keyifli ve sonucunda çok başarılı bir ameliyat oldum. Ayrıca şehir dışından geldiğimiz için altuğ hocam ve ekibi zamanlama konusunda bize çok yardımcı oldular. Çok zor geçen 1.5 ay sonucunda altuğ hocam ve ekibi ilaç gibi geldiler. Hocam altuğ çetinkaya ya ameliyat asistanı Ali Sarı bey e asistanı Latife hanıma sonsuz teşekkürker.

Ayşe Evşen

Prof. Dr. Altuğ ÇetinkayaProf. Dr. Altuğ ÇetinkayaGöz Hastalıkları Uzmanı
0530 279 03150530 279 0315