• info@altugcetinkaya.com.tr

  • 0530 279 03 15

  • 0312 557 90 18

Ayşe Evşen

12 haziran 2020 de başarısız geçen bir alt goz kapağı ameliyatı oldum. Sonuç tam bir felaketti goz alti yağları zaten alınmamıştı sol gözümde fazla deri ali diği için alt kapak aşağı doğru sarktı. Görmede de sorunlarım oluştu. Yine aynı sol gözde kirpikler kesildiği için kirpiklerinm yoktu.sag ve sol goz arasındaki simetri bozuldu ifadem değişti.kaş yapım tamamen değişti.yani 1.5 ay boyunca yasam kalitem düştü.tabi bu arada bulunduğumuz şehirde iki göz doktoruna daha gittim ve intenette bu tıp operasyonlar sonucu yaşanan olumsuzluklarda insanlar nasıl bir çıkış yolu bulmuş bunları araştırdım. Bu yorumların karar verirken nekadar çok önemli olduğunu bildiğim için bu kadar ayrıntılı yazıyorum. Dostlarımızın yönlendirmesi ile ankarada Altuğ hocam ile tanışma fırsatımız oldu.muayene esnasındaki kendine güvenen net tavırları .profosyonel muayene tekniği ve operasyon da izleyeceği yöntemi ile ilgili net verdiği karar ve bilgi bize de güven verdi çok korkmama rağmen çok keyifli ve sonucunda çok başarılı bir ameliyat oldum ayrıca şehir dışından geldiğimiz için altuğ hocam ve ekibi zamanlama konusunda bize çok yardımcı oldular. Çok zor geçen 1.5 ay sonucunda altuğ hocam ve ekibi ilaç gıbı geldiler.
Hocam altuğ çetinkaya ya
Ameliyat asistanı ali sarı bey e
asistanı latife hanıma sonsuz teşekkürker. Iyiki varsınız

Ayşe Evşen – Denizli

Selcen Özcan

Yanlış ve gereksiz yapılan gözaltı ışık dolgularından kaynaklanan estetik düzensizliklerden ötürü ; referansla ben ameliyat istiyorum diyerek gittiğim sevgili doktorum Altuğ Çetinkaya ; ameliyata ihtiyacınız yok , accutite/morpheus8 siz için çok yeterli olacaktır diyerek hem daha uygun fiyatlı ve hem de daha etkin tedaviyle ne kadar etik bir hekim olduğunu zaten göstermişti… Obsesif bir diş hekimi olarak tedavimden çok memnun kaldım ve Antalya ‘dan zevkle ve güvenle gelip gittim….Tedavi üstüne bir de Endopeel yaptırdım ki yeme de yanında yat👌 Artık yaş aldıkça güvenle gideceğim adres Doç.dr. Altuğ Çetinkaya ‘nın kliniğidir…( Sevgili asistanı Latife ‘yi es geçmek vatana ihanet gibi bir şeydir benim için😊)

Esin Ünal

Yıllardır üst göz kapağı ameliyatı olmak istiyor fakat bir türlü cesaret edemiyordum. Altuğ Hocam sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. 29 Nisan 2020’de lokal anesteziyle sorunsuz bir şekilde ameliyatım gerçekleşti. Ameliyat sonrası ne ağrım oldu ne de herhangi bir problem yaşadım. 1 hafta sonra dikişlerim alındı ve sonuç mükemmel! Aynaya artık memnuniyetle bakıyorum. Bakışlarım ve ifadem artık çok daha dinç ve sağlıklı görünüyor. Altuğ Hocama ve Latife Hanıma sonsuz teşekkürler.

Sırma YILDIZ

Göz kapaklarımdaki düşüklük ve göz altlarımdaki oluşumlar için estetik cerrah arayışına girmiştim. Danıştığım Göz Doktoru arkadaşlarım beni tek kişiye yönlendirdiler. Doç Dr Altuğ Çetinlaya bu tür operasyonun muayehanelerde yapılamıyacağını, hafife alınacak bir konu olmadığını ancak bir cerrah göz doktoru tarafından yapılması gerektiğini söylediler. Oküloplastik, Orbital, Rekonstrüktif Cerrah Altuğ beye randevü alıp gittiğimde karşımda gayet ciddi, güvenilir bir doktor buldum. Hastahane ortamında operasyon yaptı. Hiçbir sorunum olmadı. Söylediklerini harfiyen uyguladım. 1 hafta sonra dikişlerim alındı. Şimdiden güzel görünüyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

Vesile Ünsal Erdoğan

Altuğ Bey merhabalar, 2018 Mart ayında göz kapağı düşüklüğünden dolayı muayeneye gelmiştim ve sizin yönlendirmeniz ve teşhisinizle şu an iyiyim çok şükür. Horner sendromu demiştiniz ve acilen boyun, akciğer ve beynin görüntülenmesi gerektiğini söylemiştiniz. Ve nöroloji Dr una bilgilendirme yazısı yazdınız, nöroloji Dr u okuduktan sonra beni hemen acile yönlendirdi ve aynı gün hastaneye yattım. Şah damarında yırtık ve pıhtılaşma olmuş olası bir felcin eşiğinden döndüm. Şu an iyiyim ama fırsat bulup size teşekküre gelemedim. Ama sizi çok andım. Tekrar tekrar TEŞEKKÜRLER

Özlem UÇAK

Altuğ çetinkaya hocamıza 06.11.2019 tarıhınde göz kapağı ve göz yaşı bezleri ameliyati oldum.. Süreç hakkında beni doğru bir şekilde bilgilendirip ameliyatımı gerçekleştirdi ameliyatim başarılı ve sorunsuz gerçekleşti iz kalmadı hocamın sihirli parmakları ile mucizeler yaratıyor herkes tevsiye ederim. Çünkü o bir profesyonel…

Güliz Uysal

Sol göz kapağımdaki düşüklük nedeniyle 3-4 yıldır sıkıntı yaşıyordum. Bu süre zarfında biri estetik diğeri oküloplastik cerrah tarafından yapılan 2 yanlış operasyon geçirdim. Kas ameliyatı olmam gerekirken her iki seferde de cilt alınarak ameliyat yapıldı. Sonuçlar başarısız oldu. Altuğ bey ile karşılaştığımda her iki gözümde simetri farkı ve ciltte kesi izleri mevcuttu. 18.11.2019 tarihinde Altuğ Beyin yaptığı başarılı bir operasyonla sağlığıma kavuştum. Her iki gözümde simetri sağlandı ayrıca göz kapağımi kaldırmak için çok güç kullanıyormuşum. Ameliyattan sonra çok rahatladım. Geçmişte yaşadığım olumsuzluklardan dolayı endişeli bir hasta olarak beni sabırla dinleyip, bilgilendirdiği ve sağlığıma kavuşturduğu için önce insanlığına sonra hekimliğine sonsuz saygı duyuyor kendisine çok teşekkür ediyorum. Doktor seçiminin ne kadar önemli olduğunu anladigim için buraya yorum bırakmak istedim. Göz hastalıkları ile ilgili her konuda Altuğ beyi herkese tavsiye ediyorum.

Filiz Kuru

Sol göz kapagimdaki düşüklük nedeniyle uzun yıllardır sol gözüm görme işlevini yerine getiremiyordu. Göz doktoru bir arkadaşımın önerisi ile Doç.Dr. Altuğ Cetinkaya’ya başvurdum. 06/11/2019 tarihinde çok başarılı bir ameliyatla beni göz sagligima kavuşturdu. Gözüm hem görme işlevini yerine getiriyor hem de çok estetik bir görüntüye kavuştu. Bu kadar komplike bir sorunu bu kadar başarılı bir şekilde çözen Altuğ Bey’e minnettarım. Çok çok teşekkür ederim kendisine. Dr. Altuğ Bey’i öneren göz doktoru arkadaşımın dediği gibi Altuğ Bey bu alandaki en başarılı hekimlerden biri. Ellerine emeğine sağlık. Dr. Altuğ Bey’i hiç tereddütsüz tavsiye ederim. Değerli hocamıza sonsuz teşekkürler.

Nefise Bozoğlu

Merhaba Latife Hanim,
Internette yorum için size bir paragraf yolluyorum. Benim namima postalaranız memnun olurum.
“Yaklaşık onbeş yıldır yer çekiminin etkisiyle katları belirginleşen göz kapaklarımdaki fazlalıklardan kurtulmak istiyor, bir türlü cesaret edemiyordum. Sonunda iki gözüm arasındaki asimetri belirginleşince ‘ideal cerrah’ arayışına geçtim. Internette araştırdım ve birkaç plastik cerrah ve oküloplasti uzmanıyla gorüştüm. Altuğ Bey, diğerlerinden farklı olarak, asimetrinin giderilebileceğini söyleyince kararımı verdim. Sadece local anestezi kullanılan ameliyatın sonucu adeta bir mucize oldu. Dr. Altuğ Bey’in sihirli elleri, matematik beyni ve en gelişmiş yöntemler sayesinde mutlu sona varıldı: hem kapak fazlalıkları gitti, hem de sağ-sol göz arasındaki asimetri. Bir haftada iyileşmem de işin hediyesi oldu. Kendisi e minnettarım.
Notum, On üzerinden On.”

Coşkun Ali Akçay

Merhabalar,
Oğlum Atlas Taylan’ın tek gözünde doğuştan göz kapaklığı düşüklüğü (Pitoz) vardı. Her ne kadar daha kötü durumlar olmadığı için şükretsekte anne/baba olarak bu duruma üzülüyor; nasıl çözülür, iyileşir mi diye düşünüyorduk. Daha sonra bu rahatsızlıkla ilgili araştırma yaparken karşımıza Altuğ Çetinkaya hocamız çıktı. Kendisi ilk kontrole gittiğimiz günden, oğlumu ameliyat ettiği güne kadar, bize her açıdan çok büyük destek verdi. Birlikte aldığımız karar neticesinde 1.5 yaşındaki oğlum 13.07.2019’da ameliyat oldu. Şu an oğlum çok daha güzel bakıyor, çok daha güzel görüyor ve en önemlisi de sağlıklı bir göz yapısına sahip. Yaşadığımız sıkıntılı sürecin ardından son derece başarılı bir ameliyatla oğlumuzun sorununu çözüp, bize bu mutluluğu yaşatan işinin ehli Altuğ Hocamıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Saygılarımla.

www.altugcetinkaya.com.tr web sitesi ve tedavi yazıları bilgilendirme amaçlı yapılmıştır. Yasal konularda info@altugcetinkaya.com.tr ye mail atabilirsiniz.
toggle